İzmir Kuzey Kamu Hastaneleri Genel Sekreterliği - ikkh.gov.tr 
  • Hizmet Alanlarla İle İlgili Memnuniyet Anketi
  • Toplumla İlgili Memnuniyet Anketi
  • Çalışanlarla İlgili Memnuniyet Anketi

Haberler

ÇİĞLİ ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ KALİTELİ SAĞLIK HİZMETİNE KAVUŞTU

İzmir Atatürk Organize Sanayi Bölgesi içerisinde bulunan ve Çiğli Devlet Hastanesi’ne bağlı 1500 m2 kapalı alanı, 14 poliklinik odası, 4 Ünitelik Diş Kliniği, cumartesi günleri de açık olan Acil Kliniği, Sigara Bırakma merkezi, Röntgen cihazları, Ultrason ve tamamen yenilenen laboratuvarları ile hizmet vermeye başlayan İAOSB Polikliniği’ nin resmi açılışı yapıldı .

26.04.2013 tarihinde Sayın Milletvekilimiz Nesrin ULEMA’ nın da katılımıyla, Kamu Hastaneler Birliği Kuzey Genel Sekreteri Prof. Dr. O. Nuri DİLEK, Çiğli Kaymakamı Dr. Mustafa ARI, Çiğli Devlet Hastanesi Yönetici/ Başhekimi Dr. Ömer Koçak, İAOSB Yönetim Kurulu Başkanı Hilmi UĞURTAŞI’ nın konuşmalarının ardından resmi açılışımız gerçekleşti.

Kuzey Kamu Hastaneler Birliği Genel Sekreterimiz Prof. Dr. O. Nuri DİLEK yaptığı konuşmada yaz aylarında yoğunluk yaşanan diğer bölgelerimizde de poliklinik hizmetlerimizin artarak devam edeceğini, bu günkü yaptığımız açılışların tekrarlarının yaşanacağını belirtti.

   

Başta İzmir Atatürk Organize Sanayi Bölgesinde çalışan 35.000 kişi olmak üzere, bölgedeki birçok mahalle ve çevre köylere hizmet verecek olan Çiğli Devlet Hastanesi bağlı İAOSB Polikliniği kaliteli sağlık hizmeti sunumunu hedeflemektedir.

« Haber listesine dön